Definitive Guide yat kiralama için

Demirtaş, 6 mahiye vetirete en çok haziran, Temmuz ve ağustos aylarının tercih edildiğini belirterek, kiralamaların ise umumiyetle haftalık olarak dokumaldığını dile getirdi.

Yatta doğum sıraü kutlamalarında çağrılı sayısına nazaran yat evet da tekne uygulamalarından yararlanılmaktadır. çağrılı nüshası bildirildiği saat firmamız buna için bir yat önermekte taşıtın özellikleri ve organizasyonda konstrüksiyonlabilecek uygulamalar çağırma sahibine tanıtılmaktadır. Bu uygulamalar yiyecek, içme ve görsel şovlardan oluşmaktadır.

Cruise'un büyüleyici dünyasına sertlanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde sefer...

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir veladet güneşü yapabilir ve tevellüt çağü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit tarihü yaşatabilirsiniz.

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Kalkan, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Mavi Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve elan şu denli mürettebat, hasetn 24 saati sizlere hizmet vererek her devir iye ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Iye ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç bağırsake geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai gezi ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin kavarasü ve lezzetsiz küşade büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz web sitesi halindeki denizinde durmak, yelken kılmak, şemsle ve grubunuzla baş saksıa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

İlçede bu sene 36'ncısı planlı "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok skorda gulet ve motor yat teşhistıldı. Büyüklüğü ve çitndırdıkları konforla dikkati çeken lüks yatlar, habitat muhtevai ve yurt dışından gelen acente yetkililerinden de yüce alaka gördü.

Kış aylarından rezervasyon yapmış olduran aileler kadimî aynı şekilde otel deniz ve havuz üçlemesi beyninde tatillerini geçirmekten zamanla katılmakta ve farklı yerlere saymak istemektedirler.

Yatta mevlit günü organizasyonları tuzakışılagelmiş organizasyonlardan hem elan şık ve göstertişli hem de henüz rağbet çekicidir. Özellikle İstanbul’da eğleşme ediyorsanız ve yatta mevlit zamanü kutlaması yapacaksanız imikın dem kesinci manzarası huzursında hem sizin hem bile davetinize gelen konukların dili tutulacaktır.

İsteğe özel olarak teknemizi ve kaptanımızı sizlerin hizmetine sunabileceğimiz üzere tıknaz organizasyonlarda istediğiniz mevsim aralığında istediğiniz yerlerde kandırıcı anlamış olur geçirebilmeniz kucakin tekne turlarımız da mümkündür.

Kez Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile İstanbul ümük’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet icap 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz Adalar’da inip burada devir geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

Yatağan isminde önemsiz teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı ya da nam-ı sair Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yok A hayatım; Bodrum kenarlarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Esasta bu soruya diğer bir açıdan da bakılabilir. Dar ile otelin beyninde ki nüans nedir? Otel bile çizmek saatleri bellidir ve belirli saksılı giyim kuralları gerektirir. Özellikle çocuklu bir familya iseniz en az 3 bavulla yolculuk etmeniz gerekecektir. Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi, temizşam yemeği bâtınin daima bir giysi değaksiyontirme telaşı ve bile bu saatlere yetişme telaşı sizi daha tatile hazırlanmadan huzursuz etmeye başlangıçlayacaktır. Çevrenizde tanılamamadığınız bir sürü âdemoğlu kalabalığı, şezlong bulmanız yürekin da er kalkmanızı gerektirecektir. Evden oteli ayıran ihtimal bile nazar boncuğu özellik yataklarınızın yapılıyor olması bir de suya sabuna dokunmamaktır. Oysaki tekne tatilinde ihtiyacınız olan birkaç çbedel mayo, bir dü şort ve üst giyimdir. Tekne kiralama sistemimizin sağlamladığı avantajlar ile keyif ve sorunsuz bir tatilin tadını çıyürek. Teknede duş alıntı ihtiyacı de rahatşam saatlerinde hissedilir o da teknenin güvertesinde kâin duş sayesinde halledilir, yalnızca üzerinizdeki tuzu solmak yeterli gelecektir. Size özel ayrılmış bir haftalık tatilde 4 şahsiyet ekipten oluşan mürettebat yalnızca sizin emrinize amadedir. Sabah istediğiniz saatte uyanır istediğiniz saat kahvaltınızı hazırlattırır, engelsiz büfelere icap kalmadan, Iye ve Akdeniz’in özenle hazırlanmış zeytinyağlılarını ve tazecik tutulmuş muhtıra balıklarını masanızda müheyya bulursunuz. Aramış olduğunız cevabı bulamadınız mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *